8.-9.2.2020 VTL kutsukilpailu
Kilpailusarjat | Tähtiarviointi | ISU-arviointi |
Tintit tytöt (uudenmaan alue) | SM-Noviisit (VO) tytöt ja pojat | |
Minit tytöt ja pojat | Debytantit tytöt ja pojat | |
B-silmut tytöt ja pojat | Kansalliset Juniorit (VO) tytöt ja pojat | |
Aluesilmut tytöt ja pojat | Noviisit tytöt ja pojat | |
Aluedebytantit tytöt ja pojat | A-Silmut tytöt ja pojat * | |
Aluenoviisit tytöt ja pojat | Aluejuniorit tytöt ja pojat ** | |
Taitajat Axel tytöt ja pojat | Special Olympics | |
Taitajat ei Axel 2007 ja vanhemmat tytöt ja pojat | ||
Taitajat ei Axel 2008 ja nuoremmat tytöt ja pojat | ||
Aika | 8.2.2020 lauantaina jääaikaa on varattu 8.30-21.30 | |
9.2.2020 sunnuntaina jääaikaa on varattu 8.30-19.30 | ||
Paikka | Kisakallion urheiluopiston jäähalli, Kisakalliontie 284, 08360 Lohja | |
Tuomarit | Tähtisarjat | ISU-sarjat |
Tärkeät päivämäärät | Ilmoittautuminen viimeistään 23.1.2020 klo 21.00 VTL:n nettisivun lomakkeella | |
26.1.2020 Kilpailuvahvistuksen toimitus | ||
29.1.2020 klo 19.00 Arvonta | ||
2.2.2020 Arvonnan tulokset nähtävissä nettisivulla | ||
29.1.2020 musiikkien toimitus mp3-muodossa | (vtl.musiikit@gmail.com) | |
29.1.2020 ohjelmalomakkeiden toimitus | (vtl.lomakkeet@gmail.com) | |
Lisätietoja | Tuija Uosukainen | Satu Parikka |
Kilpailujohtaja | Kilpailusihteeri | |
050-3387396 | 040-8443315 | |
vtl.kutsukilpailut@gmail.com | vtl.kutsukilpailut@gmail.com | |
Alustavasti aikataulullisesti on ISU-arvioinnilla arvioitavat sarjat sijoitettuna lauantaille ja tähtisarjat pääasiassa sunnuntaille. Aikataulu varmistuu imoittautumisen sulkeuduttua. | ||
Kilpailukutsu ja muut asiakirjat |
Kutsu_Kutsukilpailut -VTL_8._9.2.2020.pdf (186 kB) | |
Kutsu_A-silmut 3.SB_VTL_8.2.2020.pdf (177 kB) | |
Kutsu_AlueCup -VTL_8.2.2020.pdf (175 kB) | |
SO -VTL_8._9.2.2020.pdf (177 kB) | |
Kutsukilpailut 8.-9.2.2020 kilpailuvahvistus.pdf (167 kB) 26.1.2020 |
|
Alustava aikataulu VTL kutsukilpailut 8.-9.2.2020.pdf (124 kB) Päivitetty 27.1.2020 |
|
Osallistujat Lauantai 8.2.2020.pdf (170 kB) Päivitetty 7.2.2020 |
|
Osallistujat Sunnuntai 9.2.2020.pdf (165 kB) Päivitetty 8.2.2020 |
|
Aikataulu ja tuomaripaneelit sarjoittain.pdf (144 kB) 2.2.2020 |
|
Luistelujärjestys Lauantai 8.2.2020.pdf (177 kB) Päivitetty 8.2.2020 |
|
Luistelujärjestys Sunnuntai 9.2.2020.pdf (164 kB) Päivitetty 8.2.2020 |